Kontakt

Biljettbokning/avbokning via telefon
Vi rekommenderar i första hand att ni själva bokar biljetter här på hemsidan, men om ni behöver hjälp går det att ringa vår bokningstelefon:0733-260 215

 

Har du frågor om Nässelfrossa eller vill bli arrangör kan du kontakta vår programplanerare:
Måns Areskoug
0707-23 89 50

mail@nasselfrossa.se Observera att det inte går att boka eller avboka biljetter via e-post. om ni har frågor kring ett enskilt arrangemang är det bäst att kontakta arrangören för evenemanget. Vid varje evenemang står det vem som är arrangör, genom att klicka på namnet kommer ni till kontaktinformation för respektive arrangör.

Fakturor och annan post skickas till:
Föreningen Nässelfrossa
c/o Jämshögs Folkhögskola
Kulltorpsvägen 2
293 72 Jämshög

Övriga uppgifter:
Org.nr: 802452-7809
Bankgiro: 635-7347

Styrelse

Ordförande Rolf Persson rolf.persson@runo.se 070 838 76 42
Kassör Per Andersson 
per.andersson@jamshog.org 076 135 16 16
Anders Persson 
anders.persson@oktv.se 0763 90 03 50
Catharina Lindell catharina.lindell@telia.com 070 598 12 42
Johnny Karlsson 
info@holjebok.se 0454 915 42
Mia Eriksson 
mia.ericsson@oktv.se 070 283 40 61
Nilla Nilsdotter-Linde 
nilla.nilsdotter-linde@slu.se 070 662 74 05
Gitana Bengtsson  gitanabengtsson@gmail.com 070-5655922
Anneli Einarsson kontakt@roshultsvedugn.se 072 54 32 092